Recenze Wjenzek

Přidáno: 20. července 2015

(naposledy upraveno 20. července 2015)

• Zpracovani
  • Kola 29 je tam vejdou s odrenyma usima
  • Nahradni spz
  • Seat Alhambra 2000 neotevru pate dvere. Chybi mi cca 2cm
  • Montaz klicem na kouli dlouho trva,ale to jsem vedel

Jeste jsem s tim nejel,jen zkousel nasucho,ale vypada to bytelne
Za cenu 8tis dobry nosic na 4kola
Problem s otevrenim zadnich dveri u nekterych aut?

Přidáno: 17. července 2015

Zakoupeno v nosice.com

• český výrobek, dobré dílenské zpracování, bytelný, jednoduchá montáž na auto, jednoduché sklápění, dobrý poměr cena-výkon
  • nezjistil jsem

cenově dostupný a kvalitou srovnatelný s dražšími značkovými. Hlavně český výrobce. Děkuji za tento produkt.

Přidáno: 17. července 2015

• poměrně lehký,
  • uzamykatelné napojení na kouli, opěrný rám a držák posledního kola,
  • odnímatelný opěrný rám (dva šrouby), takže nepotřebu je na skladování velký prostor,
  • snadné přidělání kol,
  • nosič po rozbalení není nutno složitě.
  • náročnější montáž na tažné zařízení, pomocí dvou šroubů, ale dá se to zvládnout a jde to celkem rychle,
  • na škodovku nutno dokupit adaptér pro připojení k elektrice osvětlení ze 13 na 7 pin.

Vybral jsem si ho, protože se jedná se o český výrobek, který měl dobré hodnocení v testu. Zatím jsem s ním spokojen. Plní moje očekávání a byl za dobrou cenu.

Přidáno: 10. července 2015

Zakoupeno v autio.cz autodoplňky

Jednoduchá montáž, zvládnou lehce i ženy.

Přidáno: 9. července 2015

Zakoupeno v autio.cz autodoplňky

• stabilní nosič, česká kvalita
  • sklápění kol je pohodlné, nosič se po sklopení nedotýká země
  • montáž nosiče na tažné zařízení je jednoduchá
  • velké plus pro seřízovací šroub pro sklon nosiče
  • Vzhledem k vyšší ceně tohoto nosiče jsem také uvažoval o nosiči Peruzzo či Menabo, ale po dokoupení nutných doplňků jako zámek na kolo, redukce zástrčky atd. jsem se dostal na stejnou cenu - takže rozhodnutí bylo jasné.
  • vyšší cena, ale zlatý střed

Ověřený zákazník NEUMANN Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2015

Zakoupeno v NEUMANN

• Poměr cena / výkon
  • Pevný kvalitní nosič
  • Až 4 kola
  • Přidělat kola je docela skládačka, ale to bude vždy, pokud potřebujete odvézt 4 kola

Kvalitní nosič za dobrou cenu

Anonym Anonym

Přidáno: 6. července 2015

• Dobrá cena, český výrobek.
  • Některé detaily.

Několik postřehů po týdenním používání a najetí zhruba 400km s nosičem na Toyotě Avensis combi. Montáž na šroub funguje, při dotahování si pomáhám nohou, jinak nosič cestuje do stran. Stačí ostřejší zatáčka na nerovné silnici a nosič není v ose auta. Dodávám že vozím čtyři kola. Při cestě předjíždím a valím to jako bez nosiče. Jenom se houpe, žádné zvuky. Montáž kol trvá. Kola jsou blízko sebe, nejpracnější jsou šlapky. Řidítka a sedlo se dá posunout. Výhrady mám k vrchním úchytům kol. Pokud je úchyt povolený spadává a nedrží v potřebné pozici. Další problém nastává pokud máte kolo s tenkým rámem. Příchytka ho při dotažení neobejme, vadí roztahovací pružinka, takže vyndat. Pokud dotahujete slabý rám kola, vytlačí se krytka na šroubu. Vyklápění super a do auta se dostanu. Nutno dodat, že vyklopení při plné zátěži moje žena nedokáže. Jednou rukou musíte překonat pružinu zajišťovacího mechanismu a druhou vyklopit kola. Přesto nosič doporučuji všem cyklo fandům.

Wjenzek Alfa Plus 2+1

Wjenzek Alfa Plus 2+1

Ověřený zákazník E-Střešní nosiče Ověřený zákazník

Přidáno: 28. června 2015

Zakoupeno v E-Střešní nosiče

• Výborný poměr cena/užitná hodnota

Vybral jsem ho podle hodnocení dTestu a po prvním vyzkoušení jsem spokojen.

Přidáno: 27. června 2015

• pevná konstrukce
  • pěkný design
  • velmi dobrý poměr cena/výkon
  • rychlá montáž nosiče i za pomocí klíče
  • jednoduché odklopení kol od auta během 5 sekund
  • nosič zamykatelný
  • pro úzké rámy kol občas trochu problém dotáhnout zcela úchyt, kolo je mírně volné, dá se vložit nějaká guma apod.
  • úchyt kola je sestava drobných součástek, které se při úplném odšroubování kolečka mohou sesypat a nad kanálem máte smůlu, tak pozor

Nosič mohu jednoznačně doporučit pro svoji kvalitu a dobrou cenu zvláště pro ty, kteří nemohou investovat do srovnatelných drahých značkových nosičů. Za mne bych pouze trochu vylepšil tyčky, kterými se přidržují kola shora, protože jejich sestava se mi napoprvé při montáži rozsypala a musel jsem ji poskládat zpět. Poskládat čtyři kola dá napoprvé trochu přemýšlení. Po prvním seskládání doporučuji vše vyfotit a další skládání již bude hračka. Nosič nasadí sám jeden silnější muž, jinak doporučuji nasazovat na kouli ve dvou. Celá operace nasazení nosiče a montáže 4 kol mi zabere asi 30 minut.

Přidáno: 26. června 2015

Zakoupeno v nosice.com

• sklopným uzamykatelný, snadná montáž

dobrý nákup

Zakoupeno v nosice-stresni.cz

optimální kompromis mezi cenou a předpokládaným občasným použitím

• kvalita
  • doporučované momenty utažení - 120 Nm - pro laika asi trochu mimo

Doporučuji.

• Výborné řemeslné zpracování

Spokojenost

Zakoupeno v nosice-stresni.cz

• pěkný vzhled, cena , funkčnost
  • zatím žádné

za málo peněz hodně muziky

Přidáno: 19. června 2015

(naposledy upraveno 19. června 2015)

• Super

Přidáno: 16. června 2015

Naprosto vyhovující.

Přidáno: 10. června 2015

Zakoupeno v nosice-stresni.cz

• Rychlé nasazení, i když za použití "klíče". Snadné a rychlé upnutí jízdních kol. Dobrá stabilita. Robustní plastové pásky pro upevnění kol do ližin. Bezproblémové použití pro kola 29". Uzamykatelnost více komponentů (upínací mechanizmus na tažné, rampa, samotný držák kola). Snadné ovládání pro přístup do zavazadlového prostoru.
  • Úchyty na plastové pásky pro upevnění kol do ližin z měkkého materiálu, při přesunutí na vzdálenější pozice (kola 29") dochází k odlomení pojistky proti samovolnému vypadnutí z úchytu, ale i tak pásek drží, nevypadává.
  • Horší povolování a vytažení plastových pásek ze zajišťovacího mechanizmu ližin.
  • Při manipulaci s přístupem do zavazadlového prostoru možnost přiskřípnutí a poškození plastových pásek.

Jednoznačně doporučuji, jak pro provedení, tak i pro poměr cena x výkon. Při jízdě, při pohledu do zrcátek, jsem měl pocit značného "prohupu". Dle informace od kolegy, který jel za mnou, naprosto stabilní, bezproblémové. Kola dovezena v naprostém pořádku, a to při jízdě jak po okreskách, tak po dálnici. Použito pro převoz dvou kol 29" a jednoho 26" zároveň, vše bez problémů.

Přidáno: 29. května 2015

Zakoupeno v stresni-nosice.cz

• dobrý poměr cena - užitek, kvalitní materiál
  • nic zásadního, pouze plastová SPZ se nevejde do držáku, musí se na délku zkrátit.

celkem dobrý nákup

Ověřený zákazník E-Nosiče kol Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2015

Zakoupeno v E-Nosiče kol

• Kladně hodnotím podpěrný šroub pod upínací hlavou, který zachytí klopný moment od váhy kol a tím podstatně zvýší spolehlivost upnutí nosiče na kouli.
  • Nutnost vozit klíč (nejlépe momentový).

Nosič je solidní, uveze i elektrokola a rozměrnější kola.V ceně je zahrnuta třetí SPZ a doprava.Upínání není složité.

Přidáno: 9. května 2015

Zakoupeno v nosice-stresni.cz

• cena (oproti Thule téměř poloviční)
  • dílenské zpracování
  • v několika recenzích jsem se dočetl, že čelisti poškrábou rám kola, což musím vyvrátit - jsou pokryty vrstvou měkkého a velmi přilnavého materiálu, který dokonale plní svůj účel
  • podrobnosti ve Shrnutí

Nosičů na tažné zařízení pro 4 kola je na trhu velmi málo, tento je výjimka. Za danou cenu nemá konkurenci, takže všechny jeho nevýhody budiž vnímány jako náměty na zlepšení, nikoliv jako nesplněné očekávání.
1) Zásadní omezení je způsob montáže vlastního nosiče na kouli, protože je k tomu potřeba klíč a hodně otáček na zašroubování dorazu, což není úplně praktické.
2) Sklápění kol se musí provádět rukou (narozdíl od praktičtějšího sešlápnutí např. u Thule) a je k tomu potřeba větší síla, takže někdy obě ruce.
3) Tyčky, které spojují nosič a rám kola, nedrží v nastavené poloze (padají dolů) a tím pádem je obtížné nandavání i sundavání kol, protože tyčky je potřeba přidržovat.
4) Uchycovací pásky mají dvě polohy, ale nepřišel jsem na to, jak je přesunout z jedné polohy do druhé, aniž bych na nich zlomil kus plastu a navíc rozmontoval část nosiče.
5) U nosiče je i zajištovací popruh, který má sloužit jako jistota při případném uvolnění kol z z nosiče. Je ovšem uchycen tak, že pokud ho použijete, nejdou kola sklopit (kvůli přístupu do kufru).

Zobrazuji 201 - 220 ze 244 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13