Recenze Wjenzek

Přidáno: 12. června 2018

• naprosto dostatečný

Někdo tu píše, že mu vadí upínání šroubem. Pro toho kdo by nosič upínal na kouli 3xtýdně to může být trochu komplikace,ale pokud nosič použijete 5x do roka jako já, je to úplně v pohodě.

Přidáno: 8. června 2018

Zakoupeno v Omnipuls

• Vše jednoduche

Přidáno: 30. května 2018

Zakoupeno v autio.cz autodoplňky

S výrobkem jsem spokojen,udrží dvě elektrokola.Za jízdy se mírně pohupuje,oči pořád na zpětném zrcátku,ale tak to má být,to bych to musel přivařit :) za mě 99%.

Přidáno: 10. května 2018

Zakoupeno v autio.cz autodoplňky

Vybírali jsme ho podle ceny. Vyhovuje nám.

Přidáno: 7. května 2018

Plně odpovídá očekávání

Ověřený zákazník Autodoplňky prodej Ověřený zákazník

Přidáno: 7. května 2018

Zakoupeno v Autodoplňky prodej

Při objednávce si můžete vybrat mezi 7 a 13 pinovým zapojením, ale stejně vám pošlou jen 7 pinovou koncovku.
Ale dodají redukci.

Ověřený zákazník Střešní nosiče BöHM Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2018

Zakoupeno v Střešní nosiče BöHM

• vyzkoušeno jednou na cestu do Rakouska celkem 700 km. Nosič je solidní, robustní, pásky na ráfky pevné, upevnění rámu kola dobré, dobrý systém zámků jak nosiče, tak kol. Vše na stejný klíč. Upevnění na kouli je sice málo komfortní, ale pevné a solidní. Při budoucím používání několikrát za rok se to dá.
  • Velmi, velmi stručný návod. Myslím že by stálo za to na něm popracovat. Slečna na videonávodu je pravděpodobně sestra Frištenského... ve dvou je montáž na kouli lepší a je jistota.

Nosič vybrán na prodejně a zaslán e-shopem. Bez instrukcí na prodejně by byla montáž trochu horší, vzhledem k "light" návodu. Pro upevnění jsem pro jistotu použil oříšek 30 a prodlouženou ráčnu na kola. Nosič se ani nehnul... Jinou zkušenost nemám nemohu porovnat. S koupí jsem spokojený.

Přidáno: 4. května 2018

• 3+1 kolo
  • jednoduchá montáž
  • Zamykání v matkách nejde úplně lehce. Snad se to ochodí

Nosič jsem použil na 3 kola a celkem v pohodě. Na první montáž si nechte časovou rezervu. Než se naučíte, že tyčky držáků se musí provléct rámem prvního kola a dalšího kola a tak. Ale druhá montáž už je na pohodu. Takže nandání, sundání i jak tam ta kola drží za jízdy a jak se to dá sklopit, jen chválím. První jízda naštěstí byla jen se třemi koly, tak jsem nepotřeboval zamykací matku na poslední kolo. u té se mi zdálo, že jsem omylem dostal jiné klíče, ale po příjezdu, kdy jsem nebyl už tak ve stresu, jsem tu matku odemkl, chtělo to trošku grif. Snad se to ochodí a bude to nadále fungovat. Příjemné je, že ke všem zámkům jsou stejné klíče, takže mám spoustu náhradních. Uvítal bych možnost dokoupit zamykací matky i na ostatní kola (i když nejsou potřeba, protože všechna kola jsou zajištěná tím posledním), protože když měníte počet převážených kol, přehazujete zamykací matku právě na to poslední. Není to žádná věda, ale bylo by to pohodlnější. Světla fungují, kola tam drží a dobře se nasazují. V závětří za vozem jsou téměř bez hnutí ( na rozdíl od střešních nosičů). Přes obrys naší C8 nepřesahuje ani 29" kolo. Zadní dveře jdou při plném, sklopeném nosiči dobře otevřít, při prázdném, se mu musí trošku pomoct a zatlačit na něj. Věřím, že bude dlouho a dobře sloužit

Ověřený zákazník Autodoplňky prodej Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2018

Zakoupeno v Autodoplňky prodej

• Jednoduchá montáž, vše fungovalo jak má.

Ověřený zákazník Cyklonovak Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2018

Zakoupeno v Cyklonovak

• Zatím vše funguje a nosič drží.
  • Montáž je v celku rychlá, chce to cvik.
  • Nosič se mi vleze do kufru (Dacia Lodgy).
  • Vozili jsme kola na střeše - velká spotřeba a menší výkon. Teď mnohem lepší.
  • Nejdou mi otevřít páté dveře (Dacia Lodgy) - o tom jsem dopředu věděl, zkoušel jsem i jiné nosiče, ale Lodgy má dveře nízko, takže jsou s nosiči problémy. Chtěl jsem nosič do 8 000 Kč, což nosič splňuje.
  • U 7 pin zásuvky nejdou světla zpátečky.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Tentýž nosič má bratr a proto vím, že je OK.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. prosince 2017

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• jednoduchá montáž, fakt dobře drží kola, lehké a přesné provedení, bezproblémové vyklápění - velké výhoda při cestách
  • nevím

tento nosič jsem koupil proto, že měl dobrou cenu a vysokou kvalitu, tedy velmi dobrý poměr cena-kvalita. Český výrobek - i když zní asi trochu polsky :-). Super je instruktážní video, kde montáž zvládne i žena!

Přidáno: 2. října 2017

• Dobrý poměr cena/výkon

Ověřený zákazník GLOBAL – SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2017

Zakoupeno v GLOBAL – SPORT

• Složitá montáž - musíte vzít do ruky klíč a dotahovat k tažnému zařízení
  • Kvalita nosiče absolutně nedosahuje konkurence Hakr či Peruzzo

Vybíral jsem nosič na převoz 4. kol do 10 tisíc. Měl jsem zkušenost s půjčeným nosičem Thule a ten byl výtečný, bohužel cena nosiče mě od koupě odradila.

Nakonec jsem vybíral mezi nosičem Hakr Trip 3+1, Peruzzo Pure 4 a Wjenzek Alfa Plus 3+1.

Zvolil jsem na základě uvedených recenzí nosič od výrobce Wjenzek a to byla chyba.

Překvapením byla velmi složitá montáž oproti nosičům Hakr a Peruzzo, žádná páka a cvaknutí jako u Thule, ale vzít do ruky robustní klíč, nosič přidržovat a dotahovat. Zkrátka šílené...

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2017

• montaž kol dobra

Ověřený zákazník Střešní nosiče BöHM Ověřený zákazník

Přidáno: 10. září 2017

Zakoupeno v Střešní nosiče BöHM

• V cenové hladině odpovídá mé představě.

Nosič budu používat cca 5 x za rok, a proto mi nevadí mechanismus upínání pomocí šroubů. Nasazení trvá 1 - 2 minuty. Ostatní je podobné jako u dražších nosičů.

Ověřený zákazník Autonosice-Autoboxy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2017

(naposledy upraveno 6. září 2017)

Zakoupeno v Autonosice-Autoboxy.cz

• Cenová dostupnost, poslouží stejně dobře, jako o mnoho dražší nosiče

S nosičem Wjenzek Alfa Plus 3+1 jsem cestoval nejen po ČR, ale i na Ukrajinu. Absolutně bez problémů, nosič se nehnul, ani kola se nehnula za celou cestu tam i zpět celkem 2000 km. Je uzamykatelný a sklopný. Cesta byla převážně po dálnici, kde jsem jel 140 km/h. Vůbec se toho nebojte. Nejdříve nasazuji bajonet - kouli. Potom ve dvou nosič nasadit a důkladně ho připevnit na kouli, nejlépe když to druhá osoba přidrží zezadu. Po připevnění ke kouli zatěžkám nosič vlastním tělem a sednu si na něho zezadu jestli opravdu drží. Před ostrým startem doporučuji si to doma v klidu natrénovat i s návodem a vyzkoušet vést kolo (a) v reálném provozu, např. při cestě do práce. Chce to si vytvořit systém a rutinu v nasazování nosiče a kol. Určitě je výborná ochranná trubka okolo světel a RZ. Rozhodně je mnohem lepší přístup k nosiči na kouli, než lést na střechu !

Přidáno: 28. srpna 2017

• český výrobce
  • možnost jednoduše přidat nebo sundat čtvrtý nosič na kolo
  • možnost uzamknutí nosiče na tažn. zař.
  • možnost uzamknutí kol na nosiči
  • konkurence má už od pohledu praktičtěji vyřešen upínací mechanismus na tažné zařízení

Jedná se o první nosič kol na tažné zařízení, který jsem si pořídil. Už po vybalení z krabice jsem byl mile překvapen celkovým zpracováním. Zkompletování je logické i bez přiloženého návodu. Použitý materiál vypadá odolně. Za menší nevýhodu považuji upínání na kouli tažného zařízení. Dal bych 90%,kdyby byl šroub na klíč nahrazen rychloupínací pákou. Nosič jsem stihl použít cca desetkrát. A manipulace s ním mi přijde přirozená. Bohužel mám i jednu špatnou zkušenost s uzamykatelnou hlavicí. Pokud auto stojí na parkovišti bez kol,nebo kola přepravujete, máte hlavice tak jako tak proti odcizení uzamčené. Při poslední manipulaci se mi u jedné z hlavic po odemčení nepodařilo, uvolnit hlavici na šroubení táhla. Musel jsem ji celou rozebrat a kousnutou matici odbrousit a vyměnit za novou.Byl jsem touto nemilou zkušeností zaskočen, neboť při manipulací s uzamyk. hlavou jsem vždy pracoval šetrně, rozhodně ne tak, abych porušil závitové části mechanismu. Pozitivní zjištění je, že i v takové situaci se dá poradit svépomocí. Ovšem pokud by došlo ke kousnutí zámkového ústrojí hlavy při zamknutém kole na nosiči, zdá se mi vyřešení problému s kousnutým zámkem neinvazivně problémem. Chci věřit, že tento problém byl ojedinělým a už se nebude opakovat. I přes tyto komplikace jsem s nosičem spokojený a doporučil bych jej...

Zobrazuji 81 - 100 ze 244 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...13